With Tablet

Obloha

25. ledna 2013 v 17:47 | Atla Kauschimi
Zdá se mi, že čím víc pracuji s tabletem, tím se vše horší ...

Nazelenalá

13. ledna 2013 v 17:28 | Atla Kauschimi

Atla Kauschimi se ke vší hrůze opět pokusila o něco tvořivého...

Moje konečné dílo...

23. října 2012 v 17:43 | Atla Kauschimi
A toto je prosím mé konečné dílo. Není to žádný do nebevolající zázrak, popravdě dost odfláklé a nepovedené... Ale zabavilo to můj život na pár hodin.

Jako dva světy...

5. srpna 2012 v 18:35 | Atla Kauschimi
Trochu jsem si opět pohrávala s tabletem. Jedná se o část patlanice do jedné soutěže o neznámou výhru. Ale důležité je zúčastnit se , a né vyhrát.

Pro S ...

29. prosince 2011 v 20:19 | Atla Kauschimi
Zašmátrala jsem v šuplíku. Vytáhla tu plochou věc. Na ústech se mi objevil bolestný úsměv. Zapla jsem tu věc do USB. A 2 hodiny jsem po ní jezdila ve složitých ornamentech. Zubila se,smutnila...

Kéž bych tablet nepoužila jen pro ukrácení toho věčného čekání. Že třeba bude ochotně psát, volat. Slyšet ten druhý hlas je něco... Nepopsatelného. Cítit, že mu zkutečně děláte radost. Vidět ho, ale přesto se nemoci dotknout.


(Vím, že jste k něčemu takovému asi čekali velmi depresivní obrázek. Ale kvůli svému smutku nemusím nakazit smutkem ostatní. Alespoň se každým dnem učím být trpělivější a trpělivější.)


PS: Vím, jaká to je patlanice, ale mějte ohledy, přeci jen "Já nechodím na uměleckou školu" (vtipná pozn. od jedné velké umělkyně.)

ŠkaredoTvoráček

26. listopadu 2011 v 12:44 | Atla Kauschimi
Opět jeden z mých škaredých výtvorů. Tam, kde zdravý rozum nemůže, nastrčí tohoto škartedoTvoráčka. Aneb, když po dlouhé době zastrčím tablet do zástrčky USB.
Obrázek není ani z daleka dodělaný. Prostá patlanice.

FialoOčka

14. května 2011 v 9:17 | Atla Kauschimi
Večerní pokus. Zelený drak . Já jen zkoušela ,jak to vypadá barevně. Je v malém formátu ,aspoň tam nebudou vidět ty chyby.
Říkám si ,že kreslím pro to ,že mě to baví . Vím ,že nejsem talent. Jen to zkouším. A za zkoužku mnohdy nic nedáš.

 
 

Reklama